Ze světa:
Pokud jste další, koho neuvěřitelně vytáčí nová úvodní stránka blog.cz, můžete se zkust zapsat do protestu nebo zúčastnit stávky. Všechno potřebné najdete na protestujeme.blog.cz

Leden 2013

Nová adresa

28. ledna 2013 v 18:13 | Hifi |  Informace.
Ehm *odkašle si*
Já vím, že jsem se tu neukázala strašně dlouho a vůbec vám nedala vědět a tak... nějak... nechce se mi to řešit. Vlastně bych na tenhle článek úplně zapomněla, nebejt konii. Stejně to není hotové. Vždycky přesunu na novou adresu tak pět článků a mám dost, nebaví mě to, nechce se mi, je mi z toho blbě, štve mě to nebo zapomenu, co jsem to dělala, a jdu dělat něco jiného.


So, moje nová adresa je hifina.blogspot.cz, ale nemám tušení, kdy to tam začne fungovat.

Odchod

4. ledna 2013 v 21:16 | Hifi |  Informace.
Hah, no jasně, a já si zrovna chtěla začít předělávat menu, protože je tak strašně neaktuální, a co místo toho, jasně, zase bych nejradši zkopala každýho, kdo za to i byť malinko může.

Upřímně doufám, že jste přežili pohled na tu příšernou novou úvodní stránku blog.cz a pokud jste proti, podpořili jste petici na protestujeme.blog.cz a pokud ne, ještě to můžete zkusit.
Ačkoliv to očividně nemá cenu. Protože článkem, který dnes vyšel na Srdci blogu (docela ironickej název), bylo akorát definitivně potvrzeno, že se na nás kašle. Že blogeři a blogerky nikoho nezajímají. Tak fajn.

Následuje komentář, kterým jsem si pokusila alespoň vybít si vztek:
"Takže pro vás je akorát úspěch, že ten minulej článek měl takovou návštěvnost a negativní ohlasy jsou vám ukradený? Zase ignor? ZASE ignor?
Čekala jsem aspoň nějaké vyjádření, aspoň jednu větu, jednu jedinou větu, že vám není jedno, co se tady děje, jestli vám bude vadit, že budou odcházet blogeři (a já se po dnešku vážně chystám, protože se mi vaří krev) nebo už kašlete i na tohle, ale ne, jediné, co vy dokážete, je ignorovat lidi, co vás živí, Stanislave, to jsme my, pro koho pracujete, ne Nova, zablokovat komentáře a k dalšímu článku hodit moderaci, proč? Myslíte, že ti lidé nebudou naštvaní, když budou předem vědět, tak jako teď já, že jejich komentář nebude povolen? Že tu místo další tisícovky bude jenom ten jeden od Davida, jako výsměch, protože David vám (vlastně všem) víceméně podlézá pokaždé? (A víme to všichni.) Myslíte, že takhle ty lidi udržíte? Proč? Jediné, co teď lidem můžete nabídnout a ostatní stránky ne, je možnost desingu. Ale to je všechno.
Obávám se, že vulgarismům se nakonec nevyhnu:
JDI DO PRDELE, STANDO. Sorry. Ale podělal sis to."


Takže asi tak.
Dám vědět, až budu vědět svoji novou adresu, přesunu články a tak. Dejte mi čas, prosím.Knihy v mých myšlenkách Popáté - A bez šály odešel

2. ledna 2013 v 17:46 | Hifi |  Knihy v mých myšlenkách
Abyss ještě neudělala nebo aspoň nezveřejnila ikonky a bannery k Třetí sezoně, tak budu zatím používat k Druhé. Stejně jsem to přečetla loni - a strašně mě štve, že jsem v tom tak pomalá. Myslím, že budu dělat jen ty knihy, co mi přišly zajímavé. Což jsou stejně skoro všechny. Sakra. Představa, že bych měla udělat ještě tak 15 dalších článků jenom KMM mě docela děsí, ale s tím nic neudělám.
Miluju vás.
A jen tak mimochodem, začala jsem s projektem 356 dní, tak jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží.

PS: Nějak se mi podařilo napsat konec Osmičky. Nechápu. Nevermind.


A tak dál

1. ledna 2013 v 6:34 | Hifi |  From me to me
Děti,
strašně moc vás miluju. A jsem totálně přecitlivělá, protože tu teď ležím v posteli, s Ai jsme dohrály totálně nyuu hru a hlavně poslouchám neuvěřitelně uklidňující hlas Eda Sheerana. A upřímně, jeho by měli pouštět všem agresorům jako terapii. Je mi z toho strašně smutno a strašně hezky.


A mám teď ohromnou chuť jen tak psát, pořád, vypsat úplně všechno, co se mi kdy stalo, zlýho, dobrýho, smutnýho a šťastnýho a vůbec, i to, co se děje teď, obyčejný situce, celej obyčejnej život, abych tady pak mohla naprosto klidně ležet, abych tu zbyla jenom já a ta píseň, protože teď není nic důležitějšího, a já nevím, jak to dělá, ale neštve mě to, a o to víc ho nechápu. A teď jenom musím přijít na něco, čím tímhle článek ještě naplním, když už jsem začala, ale nechce se mi. Nechce se mi přemýšlet, nepotřebuju to. Let me sleep alive.

A všechny vás miluju.

A přeju vám v tomhle roce jenom to nejlepší. Když už jsem se dostala k blogu, asi bych měla popřát. Aby se vám vyplnily všechny ty sny, klidně včetně oživlých dinosaurů a kopců vedoucích jenom dolů, yea, fantazie je úžasná věc. Spisovatelkám a pisálkům hodně správných slov, malířkám a kreslířům jemnou ruku, skladatelům a -lkám lahodný tóny a fotografům a -fkám skvělé záběry. Protože okamžiky jsou všechno. Atakdál. Sakra, strašně ráda bych zachytila tule atmosféru, ale nejde to. Možná je to jen skutečností, že je sakra půl sedmé ráno. Nebo tím, že mám prostě jen pohodlný polštář. Ale ta kombinace je
další
z okamžiků.
Prostě melancholie.