Ze světa:
Pokud jste další, koho neuvěřitelně vytáčí nová úvodní stránka blog.cz, můžete se zkust zapsat do protestu nebo zúčastnit stávky. Všechno potřebné najdete na protestujeme.blog.cz

Prosinec 2012

5. kapitola

27. prosince 2012 v 0:47 | Hifi |  Nekonečno se značí ležatou osmičkou
Pardon, děti, pardon *trochu se zamotá, slušně ji bolí hlava*
Fakt nemám ráda Vánoce. Mám nějakou velkou rodinu. Fakt neuvěřitelně miluju, jak se k nám najednou musí hlásit miliarda lidí, kteří přes rok ani nevědí, že existujeme. Naše domácnost ale samozřejmě dělá to samé, prostě super.
Takže včera babička u nás, dneska my u babičky (konečně pořádné jídlo! A sorry, Ang, na tebe už nic nezbylo) a navíc mě otec vytáhnul v sedm, když jsem jako konečně byla zas doma a mohla jít ke kompu, do hospody, ze které jsem se dostali konečně asi před půl hodinou. (Ale bylo to vtipné. Jenom by otcovi kámoši nemuseli mít tak neuvěřitelně slashistické sklony.) ("Pája chce jít na záchod, ale bojí se" - Táňa, Pájova manželka. "Já mu pomůžu! Na, Pájo, chytneme se za ruku a půjdeme spolu!" - nevím, jak se jmenoval, ale vypadal jak Suchánek. "Já chci taky! Co kdyby potřeboval podporu i z druhé strany!" - otec) (To je ještě slabé.) (Prostě super jako.) (A ano, ta hlava mě bolí z nich.) (A ty závorky přestávají být vtipné už jako.)
No nic, jsem fakt slušně mimo, děcka, takže tu máte konečně tu pitomou Osmičku a já zas mizím ^^


...and, you know, that X-mas in August...

24. prosince 2012 v 20:58 | Hifi |  Fotky
Zdravím, děcka!
(Ianužel žiju.) (Taky vám Ianužel připadá jako nějaké ruské jméno...?!)
Máme to zase ale debilní TT. Moment, jdu si pro čaj *vybrala si k dnešku super sadu těch nejdivnějších ^^*
Trochu mi to tu nevychází. Myslela jsem, že bude matka chtít jít večeřet o něco později (zvášť po akci "hledá se strouhanka aneb jájsemtokupovalajájsemtosakrakupovala,kupovala,fakt!") a že vám sem tyhe fotky hodím tak v pět a pak Edge někdy teď, ale celé se mi to posunolo *povzdech* A mně se blbý dávat dva články hned za sebou. Takže buď ještě přijdu tak v deset, jedenáct, nebo třeba až zítra...? Zabijete mě? Hodně? No, uvidí se.
Jakpak jste si užili Vánoce, hm? ^^ Abych pravdu řekla, mně vánoční náladu přivanul až teď tuten indiánský čaj. (Slaví indiáni Vánoce?) (... a co s tím mají sakra společného vajíčka?)

Ehm.

Přírodní

14. prosince 2012 v 21:49 | Hifi |  Fotky


Zdravím, zase jednou, konečně.
Sedím tu u Janette doma, zahrabaná pod peřinou a s nyuu studenou ohřívací lahví navlečenou do kostýmu ovečky na břiše a zpívám, bo projíždím staré články a hledám všemožné písničky. Někdy je to... zajímavé. Více než zajímavé. Vůbec jsem si neuvědomila, jakým způsobem se z mého blogu stal deník. Možná, že tím nejobyčejněším, přesto... přesto.


Don't you remember?
... so
When will I see you again?

No, každopádně. Myslela jsem, že vám teď někdy hodím další Osmičku, ale pak bych nestihla napsat díl do Vánoc, takže sorry, bude někdy o svátcích. (Do kterých slušně nestíhám udělat všechno, co mám, ale... no, to je ostatně můj problém ^^)
Mám pro vás pár fotek, které jsem tentokrát neupravovala, jen podepsala. Jsou jako také... zbytkové, posbírané různě v kompu, tohle je jedna skupina z nich, co mají aspoň společné téma, přírodu.
A Janette tu do mě slušně jebe, bo to tu sepisuju už asi tři hodiny, takže tu to je, čao.


Acc

5. prosince 2012 v 7:31 | Hifi |  Malby + Kresby
Zdravím!
Mai chtěkla včera článek, ale já nestíhala, tak to sem házím dneska. (uvidím Ai uvidím Aaaaaaaaai!)
Kdyby někdo nevěděl, kdo/co to je, jedná se o moji postavu Accoru z hočka~
Už fakt musím, takže čao ^^'''


4. kapitola

3. prosince 2012 v 21:00 | Hifi |  Nekonečno se značí ležatou osmičkou
Ehh, kdo si myslel, že jsem mrtvá? *zvedá ruku*
Omlouvám se. Vážně. Nejdřív mi prostě nic nešlo. Jako, nejen psát. Takový to k ničemu období, kdy máte chuť jenom spát a spát jste tak nějak znechucení sami ze sebe - no a pak jsem byla nemocná. A pak zas něco. Víte jak.
(Jolly mě zabije, slibuju jí ten článek už asi tři hodiny...)
No, máme tu další Osmičku. Konečně. Je taková trochu... nevím. Možná to je tím, že jsem první část napsala s dvoutýdenní prodlevou oproti druhé. Nejspíš. (Kéž by. Pak by to znamenalo, že další kapitola už by mohla mít pořád v pohodě.)
Jinak asi chytám nějakou Keighovinu. Bo jako, jsem chtěla něco napsat už na konci třetí kapitoly a co? Hah, není to ještě ani tady. Ale chtěla jsem! Jenom už to mělo najednou 1200 slov a já si řekla že jako Hif, co kdybys to ukončila? (Se mi postupně ty kapitoly slušně prodlužují jako.) A taky se nemůžu rozhodnout, v jakém městě Hugo bude. Miluju Lowestoft. Strašně. Je to super město. Má přesně tu správnou velikost. Má maják. Má cool hřbitov. Miluju jeho název, hezky zní. Ale dostanu se tam z Londýna asi za tři hodiny a to téměř nemám šanci se tam podívat. Což mě strašně mrzí. Chtěla bych vidět jeho město. Už jenom proto, že zapadlý uličky a maličkaté detaily na mapě nenajdu.
Jenomže když to změním třeba na Brighton, dostanu se tam z Londýna za hodinu a to dávám. Jenže to město už se mi prostě tolik nelíbí. Je zbytečně velké a turistické a známé a všechno. *povzdych* Se mnou to fakt není jednoduchý.
Přála bych Hugovi nějakou normální autorku.

Mimochodem, je tu jedna důležitá věta. Kdo ji najde, dostane lízátko, muhahaha. A ještě něco:

Dnes je to přesně rok
co jsem začala psát původní Osmičku.