Ze světa:
Pokud jste další, koho neuvěřitelně vytáčí nová úvodní stránka blog.cz, můžete se zkust zapsat do protestu nebo zúčastnit stávky. Všechno potřebné najdete na protestujeme.blog.cz

Listopad 2012

Není nad izolepu

20. listopadu 2012 v 8:54 | Hifi |  Fotky
Hif se fláká. MUHAHAHA.
Nechce se mi do školy. Strašně moc. (Nebojte, neulila jsem se, to mě čeká až ve čtvrtek. Dneska mám na desátou.)
Vlastně není tak docela pravda, že se flákám. Jen mám náladu pod psa. (Nechápu se. Mám konečně po čtvrtletí, dneska teda schůzky, ale jde tam otec, si toho nezapamatuje ani půlku, (eeeeh, bude se debatovat o tom, jestli pojedem do Anglie, doufám, že si nezapomene aspoň to) a kupodivu dopadlo docela dobře, na to, jak jsem byla po prázdninách mimo.) (No jo, to se někdo od 4. července těší zpátky do školy, protože je doma s batrem/matkou/otcem/králíkem a želvou, v horších (a častějších) případech kombinací, a pak bum, hele, on tam najednou fakt je, wha?
Nom, nevermind. Prostě mi něco je. Takže nemám na nic chuť (Ne k jídlu. Ale to taky, nom.) a když už náhodou něco vytvořím, hned to zavrhnu nebo rovnou zničím, prootže jsou to strašné kraviny. (Jako třeba ta moje včerejší písnička *odkašlání*) (To né já, on mě ten klavír vždycky nějak zblbne.)

Nom. Hodím vám sem aspoň pár fotek tuším z léta, ale jistě to nevím. Místem jest Jablonec ^^' Je to spíš takové dokumentační. Každopádně nás to s Janette tehdy dost slušně položilo na zem.


Knihy v mých myšlenkách Počtvrté - Smyčka

15. listopadu 2012 v 22:02 | Hifi |  Knihy v mých myšlenkách
Huahuaha. Vy jste mi nikdo nenadával, že tu byl poslední článek před týdnem! (Nevím, jestli se mám bát, nebo slavit, ehm.) Každopádně, teď jsem tu. A udělala jsem si seznam článků, co tak nějak jako chystám. Ukázalo se, že je jich 25, a to nezapočítávám povídky. Eheheh. (A z toho 10 Knih v mých myšlenkách, fakt nějak moc čtu.) (Přitom jsem započítala jenom jednu knížku z povinné četby, protože si myslím, že ostatní za to nestojí.) (Nechápu to.) (Lidi od nás ze třídy neznají Poa.) (Nechápu.) (Kua, Keigh, jak jsi mě infikovala tím závorkováním?!)
(Zabít mi otce.)

(A na každou matčinu výtku ohledně čekoholi mě se týkající odpovídám "Pošli mě do Prahy a budeš mít pokoj," začíná to být vtipné :D)3. kapitola

8. listopadu 2012 v 21:55 | Hifi |  Nekonečno se značí ležatou osmičkou
Nenávidím vlastní detailismus. Hodinu prohledávám na Google Maps Hugovo město, jenom abych zjistila, do jaký kavárny ho mám zašít. Zabít mě.
(Mimochodem, nemůžu v těch mapách najít maják. Sakra, potřebuju maják, když už tam nejsou útesy!)
fix, nechce si udělat výlet do Lowestoftu? Je to od tebe sice přes 200 kiláků severovýchodně, ale to je přece detail. Potřebuju podrobný report!
A nebo přemluvit učitelku, abych si tam mohla udělat výlet sama, hm, hm.


Žiješ žije jeden rok

8. listopadu 2012 v 20:00 | Hifi |  Informace.
Já vím, že většina z vás to ví. Přesto si neodpustím onen nezáživný a kýčovitý článek plný donekonečna opakujících díků a informace, že, ano, tento blog právě dnes, osmého listopadu, slaví své první narozeniny.
Aby se vám to lépe ignorovalo, hodím je pod perex :)