Ze světa:
Pokud jste další, koho neuvěřitelně vytáčí nová úvodní stránka blog.cz, můžete se zkust zapsat do protestu nebo zúčastnit stávky. Všechno potřebné najdete na protestujeme.blog.cz

Neumíte si představit, jak moc mě štve ta všudypřítomná A mluvící (!) reklama na Perwoll (dlouhej nadpis o.O)

14. července 2012 v 13:45 | Kasumi |  From me to me

/článek zveřejněn 14. 7. v 0:57, ale nějak blbnul, tak tu je znova/
Začíná to být zlé, děcka, zlé, moc zlé...
Sakra, sakra.
Moc času. Moc volna. A příliš dlouhé prázdniny.
A to za sebou nemám ani půlku. Jashine, za co, za co?!

Jím už třetí banán za tenhle den. Totiž, ono už je po půlnoci, ale já ho stejně začala jíst před půlnocí, takže se to počítá do včerejška. Víte, co to je? TŘI banány denně! Jsem zfetovaná. Banány jsou sakra nebezpečné, zapamatujte si to.
Dneska je vůbec totálně divný den. Z postele jsem se (sama od sebe!) vyhrabala už (!) v jednu odpoledne (...) a hodlala se jako, nasnídat, že, já snídám každej den, náhodu, prášky na štítnou žlázu. A pak jsem se nějak motala v tý kuchyni a nevěděla, co mám dělat a nemohla jsem najít dveře. Tak jsem si nasypala trochu cornfleaků (Vyrábějí se z hoblin, které vypadávají z ořezávátek, yeah! - Neřeště, miluju film Karlík a továrna na čokoládu. Awww, asi si ho zítra pustím. Nebo si ho pustíme někdy s Janette. Jo. Musíme. A já přitáhnu kýbl čokolády.) a jako, ne, hodlám se je sníst. A do toho přijde otec, ať si dám rizoto - tak ho vyfuckuju, bo rizoto (a rýžovej nákyp, když už jsme u toho) je znesvěcení rýže, že jo. A když se asi o hodinu pozněji
- doprdele, já si teď vzpomněla, že jsem ZASE nedala králíkovi nic k žrádlu a pití! ... Ale co, on už si zvyknul -
teda jako dostavím na oběd, tak mi oznámí, že rizoto už není, wha? o.o Já vím, vám to asi nepřipadá divné, ale... no dobře, já už budu držet hubu. (A krok. Haha. Ani náhodou. To určitě. Krok! Krok! Bych ještě zkopla, tye.)
...všimla jste si, že melu fakt úplný blbosti?
No nic *povzdych*
Chtěla jsem říct, že už mi z těch prázdnin slušně hrabe a jenom za dnešek jsem stihla napsat a odeslat dopis Tgugí, upéct další várku fima, naštvat se na Maiko (to je složité, navíc naštvat se není zrovna nejvýstižnější slovo, no), zmoknout, protože pršelo (*.*), nafotit nějaké fotky, schválit koni desing, brečet, šíleně se radovat, protože se !on! vrátil z dovolené a píšem si a poslal mi docela dost jeho dokonalých fotek a teď si píšeme anglicky, což je docela vtipný, páč on z ájiny skoro propad a teď mi napsal 'I kill you', hm... hehe, má trochu pravdu, chlapec.
'i'm really bad' q.q
Ehm, no dobře, co jsem ještě dneska stihla? Asi už nic moc. Oloupat matce skoro celý záda, protože se spálila, ehm. Sníst i trochu hrášku. A celej den sjíždět Last Train Home. Nafotit fotky do jednoho projektovýho článku, co se tu v nejbližší době objeví.
A už zase jsem napsala výkecovej článek a začíná mě to štvát, takže zítra dopíšu ten rozepsanej, normální.
A teď?
...
Fakt mám moc času.
...
Ale pořád si s ním můžu psát! :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Reni Reni | Web | 17. července 2012 v 0:49 | Reagovat

Rizoto je fajn, naposledy jsem ho měla před dvě, lety.
Naštěstí já tu čokoládu mám. Asi se taky podívám na Karlíka.

2 Reni Reni | Web | 17. července 2012 v 0:49 | Reagovat

[1]: dvě-ma*:D

3 Hifi Hifi | Web | 17. července 2012 v 12:55 | Reagovat

[1]: Závist. Obojího :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama