Ze světa:
Pokud jste další, koho neuvěřitelně vytáčí nová úvodní stránka blog.cz, můžete se zkust zapsat do protestu nebo zúčastnit stávky. Všechno potřebné najdete na protestujeme.blog.cz

Potřebuju výkec. Hellyeah!

13. června 2012 v 20:01 | Kasumi |  From me to me
Bwuwah.
Upozornění: Tento článek jsem začala psát v pondělí 11. června a je to asi ten nejdelší článek, jaký kdy Kasumi napsala, neboť je v něm bez tohoto upozornění rekordních 2555 slov ve 14051 znacích, yeah! Mimochodem, ve Wordu tento článek zabírá 4 a 1/3 stránky, hmpf. Vyskytuje se tu odhadem tak 50 sprostých slov, ale myslím, že to v těch 2555-ti celkem slušně zanikne.
NEBIJTE MĚ!! Já jsem si fakt jakože totálně vědoma toho, že tady nemám co pohledávát, bo zejtra píšu čtvrtletku z matiky, kterou jsem si posunula, bo jsem chytrý člověk, a taky mám přehrávky, a taky mám ve středu čtvrtletku ze slohu a taky mám ve čtvrtek čtvrtletku z frániny a až v pátek bych měla bejt ponecháda v klidu, i když teda, v pátek zas máme tělák, dvě hodiny, ráno, dost zabijácký, a taky dvě hodiny výtvarky a berem ten, é, jak se tomu říká, nevíte? Na i je to. No, nevadí. Inviualsmus? Ne, to není ono. No prostě, v souvislosti s tím patláme tempery prstama a jako, já jsem to vyhodila, bo jsem jak Michelangelo a nelíbilo se mi to, čiže nemám ani náčrt, takže vlastně budu umírat až do víkendu.
A nedivte se, že mi tak upadá čeština, prosím, to je tím, že jsem byla doteď zahrabána v ájině a dneska jsem se nemohla bavit s nikým, kdo by chápal moji normální češtinu, bo Janette má závody, doufám, že dopadla dobře, a nebyla ve škole, čiže jsem se celej den bavila s Kájou a Maškem, teda, i s ostatníma, ale hlavně s nima, bo Kája je fakt v pohodě, na to, jak v prdeli je, a daj se s ní řešit úplný blbosti, fakt, a Mašek je sice to nejvíc nechutný hovado na světě a celá třída se ho štítí, ale taky je z lidí, co znám v reálu, nejvíc machr na ájinu a já psala tu čtvrtlu a jo, děcka, doprdele vím, že se už zas šíleně vykecávám, ale já fakt musím!
Vím, že jsem měla strašně moc věcí, co mám říct, ale už zas někde polovinu z nich nevím a jako, tenhle článek zas bude plnej totálních nesmyslů.
Jo, už vím.
MÁM DOMA >JEHO< VĚĚĚĚC~~~~ :3
KEIGH MI VĚNOVALA KAPITOLU PODSTATYYYYYY~~~~ *******.********
HNULA JSEM S EGDE~~!!! CHÁPETE?! JAKO NORMÁLNĚ JSEM SI NASTÍNILA SKORO CELEJ PŘÍBĚH!!! JÓÓ!!!
A vůbec jsem jako totálně šťastná, i když nic nestíhám a jsem fakt v háji!
So, nevermid?

Včera taky dobrý, jako, si tak sedim, zahalená pracovnim sešitem z ájiny, kde, abyste byli v obraze, jsou natištěný úplně skvěle a přehledně nepravidelný slovesa, a horou papírů, na který si to hezky přepisuju, bo to je ten nejlepší způsob učení se (hahaha, říká někdo, kdo se učil jednou v životě a to vlastně jenom tímhle způsobem, no dobrý, ne?), čaj, druhej čaj, sklenici vody, sušenky a propisky a zelenej zvýrzňovač (heh, jsem asi ztratila žlutej, Janette mě zabije).

Jó, teď jsem si vzpomněla, co jsem vám chtěla!
Samozřejmě jsem si musela dělat zápisky o tom, jak se učím! Protože třeba někdy nastane další podobná super-vážná situace a já se budu muset zase učit (haha, to bude tak na maturity, hele...) a já budu muset vědět, co mi jak vyhovuje a tak.

O zoufalém pokusu o učení se a poslouchání Lostů zároveň
(zkráceně 'O neučení se')

Pátek, pokus první:
DOST chabý pokus. V pět večer jsem si lehla na válendu (to mám místo postele) a zapla MP3-jku. Přečetla jsem si asi čtyři nepravidelný slovesa a ty jejich nepravidelný tvary, načež jsem začala přemýšlet nad textem tý další verze Can't catch tommorow od Lostů, srovnávala to s textem první verze a tak dále. Asi po hodině jsem usnula.

Pátek, pokus druhý:
Navečeřena půlkou Twix-ky (jak výživné, ale tak, cukry jsou potřeba, zvlášť, když vážíte 47 kilo) pustila jsem si Can't catch tommorow audio verzi a začala ty pitomý slovesa polopaticky opisovat, abych je dostala do ruky. Asi za dvacet minut jsem se naučila - no, spíš jsem si je jen zopakovala - 15 sloves, výsledné skóre posledního testu: umím 15/15. To je špatnééé. Čekala bych, že se toho za 20 minut naučím víc, než jen 15 sloves jako. Nevermid. Zjišťuju, že dlouhé učení není pro mě (jako ostatně JAKÉKOLIV učení) a nechávám toho. Je asi deset večer a já se šíleně nudím, protože jsem s zakázala chodit na blog, DA a skype.

Sobota, pokus třetí:
Vzala jsem do ruky sešit, otevřela ho, podívala se na něj stylem 'wtf?' a zase ho zavřela.
(Ale udělala jsem úkol na hočko!!!)

Neděle, pokud čtvrtý:
Vzala jsem do ruky sešit, otevřela ho, řekla si 'Sakra.', napsala jedno sloveso a zavřela ho.

Jó, takže jak vidíte, úplně skvělé prostě xD Jsem fakt úplně jako, spolehlivý člověk. Když ono je učení tak nudné a zbytečnééé. Stejně nevěřím tomu, že mi to k něčemu bylo!

No, pak jsem si teda dopsala zbytek sloves dneska o zemáku, což byla 2. hodina a ta před ájinou, takže jsem si zopakovala všechno a ještě mě Mašek zkoušel, dobrý. Myslím, že jsem tu písemku úplně nezesrala, takže fajn. Možná bych mohla dát i tu jedničku, no, ale nevím, hele. Když já se na ni nějak moc nesoustředila :D Písemky jsou snad ještě zbytečnějčí než učení se, jako, fakt, nesnáším písemné testy, děcka. Nejlepší je ústní zkoušení, to se vždycky nějak ukecá. V primě jsem se ještě vyžívala v tom, že jsem zavedla téma na něco úplně jiného a s učitelema si normálně povídala (nejčastěji o anime a/nebo knihách), ale v sekundě jsem na to nějak zapomínala a celou tercii jsem se ústním zkušením úspěšně vyhýbala (jako, víte, třeba Bára byla z fyziky zkoušená asi 5× a já jenom jednou, haha, a to až asi dva týdny dozadu, když Kadečková dělala průměry známek lvůli vysvědčení a všimla si, že mě ještě nezkoušela) (Na druhou stranu taky nevím, proč by mě zkoušet jako měla, když mám průměr známek 2,3 a ani pětka mi to nestáhne na trojku a ani jednička mi to nevytáhne na jedničku, jako, to fakt nedává smysl.) (Ale je pravda, že kecat s učitelema je sranda, no, někdy, a jak s jakejma, třeba s naší matikářkou ne.).
A víte co? Já musím jít hrát na ten blbej klavír - už jsem říkala, že NESNÁŠÍM mollový stupnice? Grrr. Dopíšu vám to zítra, abyste věděla. Což jako, není moc logická věta, jak to asi můžete vědět, když ten klavír zveřjním až dávno potom, co půjdu hrát?

Tak, no a teď jsem v prdeli, bo jako, si sem sednu, že to dopíšu, a nevím, co jsem chtěla.
...
...
UŽ VÍM! *musela si hezky celej článek přečíst*
No, jako, tak včera, totiž už předevčírem (tye, každých 24 hodin novej den, to je složité) takhle sedím, zahalená těma sešitama a propiskama a zvýrazňovačem i přes to, že moje učení vyadá tak, jak je popsáno výše. No, a jako, vůbec nic se mi nechtělo dělat, totálně. Projíždím DA a každou chvíli aktualizuju Keighinu stránku, jestli už sakra tam těch 50 komnetů má nebo ne (mimochodem, už má) a jsem na skypu a dělám úkol na hočko (ano, ano, můj úkol na Obranu proti černé magii, který mám odevzdat devatenáctého je pro mě důležitější, než gramatický čtvrtletní test z ájiny, no, odhalila jste mě, děcka) spolu s Hafíkem (To jest můj patron. Jmenuje se Alexandr. Z toho vyplývá -> Alex -> Alík -> Hafík.). No a teď jako, Maiko chtěla moji třídní fotku, tak jsem ji poslala na fb a ona se mi tam začala rozplývat a následně chlamat a následně posílat tu fotku nik a následně stalkovat profily mejch spolužáků. Tak jako, si říkám, sakra, vždyť já ani nevím, co oni všechno na tom fb maj. A tak se jako taky - asi tak po roce a půl, možná dýl - přihlásím taky (jó, samozřejmě jsem nejdřív musela zjistit heslo, hm...) a začnu taky očumovat tu fotku a říkám si jako 'WTF? Vždyť mi tam vypadáme ještě hůř, než teď!' (což mi připomíná, že se ve čtvrtek fotíme, sakra) a páč Maiko zrovna očumuje Janettin profil, najedu tam taky, a pak jako, si vzpomenu, co jsem se už tak tři týdny dozadu dozvěděla a říkám si, že se teda na ten M-nin profil podívám a zjistím, jestli je to pravda, a hele, ono překvapivě jo! xD
A doprdele, děcka, ono už je osm, já musím běžet do školy!

Sakra, ona už je středa.
Bolí mě hlava. Jakože, fakt nehorázně.
A pořád spím a matka si už sakra FAKT myslí, že jsem nemocná, že mi chybí železo a podobně, takže mi nechá udělat odběry krve a já jako sakra doufám, že mě třeba taky nechá doma, že jo! Ale né, to ona né, ona mě do tý zkurvený školy bude pořád cpát, jen si napiš všechny ty strašný čtvrtletky (pondělí ta ájina, mám za jedna, včera matika, to ještě nevím, dneska bižule a sloh, co jsme nedopsali, takže budem dopisovat zítra - a jako, je to výtah, takže fakt skvělé, jako, nesnáším objektivní témata! Já je neumím! Jsou k ničemu! Grrr. Pak zejtra ještě fránina, já umřu ×.× A zejtra chemie a aby toho nebylo málo, ještě máme tělák. Pukne mi hlava, až budu běhat.

No, a já jdu teď zjistit, co jsem sem napsala, abych věděla, co jsem vám chtěla.

Už vím, už vím.
No, a tak jsem na M-iném profilu a najíždím na její profilovou fotku (začínám se dostávat k poslání článku, haha) a jelikož o ní teď budu převážně mluvit, doporučuju si ji zobrazit, najdete ji ZDE [otevírá se v novém okně].
No a tak jako, jsem dost naštvaná, a Maiko se mě hned ptá, co se jako děje, tak jí říkám, že jako, ta fotka je moje a M. porušuje autorký práva a ukradla mi ji, že ji sice má ještě na skypu, ale tak, tam ta fotka je tak malá že to stejně není vidět, tak fajn, ale tohle mě nasralo dost, každej, kdo mě zná, ví, jak strašně háklivá jsem na autorský práva. pak ještě říkám, že jako, jsem to fotila , to je jasný, když je fotka moje, mým foťákem, a že M. má na sobě, a teď se podržte, moje tričko, moje rifle, moje boty a ten deštníček za ní je můj. Tak jako, Maiko řekla, ať jí vzkážu, že kdyby odevzdala všechno, co je moje, tak by to byl docela dobrej akt a já, samozřejmě, chytila strašlivej výtlem :D [citace komentu: Lemuří žena!: Kdyby odevzdala vše, co není Hifinino, vznikl by z toho pěkný akt. :DDDDDDDDDD]
Ještě bych měla dodat něco o komentářích pod tím. (Hm, teď jsem kurva projela celou konverzaci Bandy z pondělí a nenašla jsem to! Shit.) (Nie, tak počkat, asi jsem to našla *projíždí ji znova*) (MÁM TO!!!) Jo, takže.
Komenty z jedenáctého května: (mám je jen tak, jak jsem je přepsala Bandě na skype)

Týna Kubíková: Povedený =)
Markéta Vajdíková: Děkuji, fotila kámoška :)

A z druhého června:
Nellinka Turnová: hezký boty ;)
Markéta Vajdíková: kámošky :)

...měli jste vidět, jak jsem vybuchla, hej xD
Ukázkou bude snad stačit jeden koment:
Hifina: vole, v tý době už DÁVNO věděla, že ji NENÁVIDÍM, jak se kurva OPOVAŽUJE nazývat mě její KÁMOŠKOU, DOPIČE?!?!?

Hm, takže asi tak.

No, já jsem jí taky teda napsala komentář, taky jsem ho kopčila, moment...
Maiko ti vzkazuje, že kdybys odevzdala všechno, co je moje, byl by z toho hezkej akt. A že ty koleje jsou pěkný.
(A když už jsem v tom komentování. Fajn, beru, 11. května jsme se, myslím, ještě bavily. Ale 2. června fakt ne. NENAZÝVEJ mě svojí 'kámoškou', buď tak hodná, je to ta největší urážka pro mě. Vlastně až potom, jak si mě s tebou Mülerová plete.)
Měla jsem tam pak dodané ještě něco o tom, ať všem nevykládá lži, protože neví, proč ji nesnáším, tak ať všem netvrdí nějakje důvod, kterej si vsugerovala, aby všem nemusela potupně tvrdit, že neví, ale to jsem nezkopčila.

Následně mi bylo M. napsáno do zpráv, ať jí teda jako ty důvody řeknu a já jsem řekla, ať mi dá hodinu (haha, a jak vidíte, sepisuju to už tři dny)

Pak jsme se ještě strašně chlamali tomuhle [odkaz otvírající se v novém okně] M.-inému článku a hlavně naší konverzavci pod ním. (Bo Maiko je ten největší stalker na světě, jako, fakt, takže tam hned vlezla.) Aby bylo jasno. Začalo to textem v kurzívě v mém článku [odkaz otvírající se v novém okně], M. na něj reagovala textem psaným kurzívou v onom článku a pak tam jsou ještě ty komentáře. No jako, výtlemy nehorázný, co vám mám povídat, děcka :D
Hlavně:
Maiko: "Měj se. Co nejhůř, ubohá." Fakt to "Co nejhůř, ubohá" nemohla zakamuflovat hůř. Dát to černou a myslet si, že na to Hif nepřijde.. xD /Teď by byl fail, kdyby na to Hif fakt nepřišla../
Já: MAIKO! *záplava smajlíků, nechci vás tu přespamovat déčkama, už tak je tohle super dlouhej článek* Maiko, já na to fakt nepřišla *ještě větší záplava smajlíků*
Maiko: *zt úplně největší záplava smajlíků* No do piče!
Já: Fakt nezkoumám každé slovíčko, co napíše *záplava*
Maiko: *záplava*
Já: Ale víš, co je na tom nejlepší? *záplava*
Maiko: Nep *záplava*
Já: S tímlel maskováním textu jsem začala já *záplava* Má to ode mě *záplava*
Maiko: *záplava*
nik: Dovolím si citaci tebe samé: 'Yeah, víte, co mě baví? Když mě lidi nenáviděj. A já si čtu knížku a za zády se jim směju do očí :)' (Což je technicky nemožné, ale na to jsem tě již upozorňovala.) *další totální záplava*
A tak dále... xD
Jó, byly jsme zaplavené, potopaaa~~

Nakonec ješt musím zmínit toto:
Maiko: "Snad si nikdo nebude pamatovat tu holku, ze 7. ročníku, s červeným trikem a černou sukní, co sedla za klavír a posrala,, co mohla." Odteď si ji pamatuju a to jsem tam ani nebyla! >>:3

...protože jako... já už fakt smíchy nemohla, děcka... :D

No tak tedy:
M. NESNÁŠÍM, PROTOŽE:
-existuje (obsahuje 'dýchá', 'žije', 'chodí se mnou do třídy' apod.)
-s ní prostě nevycházím, nerozumí mi a já nechci rozumět jí
-mě neustále sere
-mě neustále sere (tohle si zaslouží napsat ještě jednou)
-unavuje mě její... nemůžu to nazvat jinak, než debilita
-mě neustále kopírovala, a nyní, po tom, co jsem ji vyfuckovala, ještě víc
-kopíruje i ostatní (víte, jak to mám s těma právama, ne?)
-nemá absolutně žádný smysl pro humor
-nemá absolutně žádný smysl pro ironii, sarkasmus, cynismus, satiru a černej humor
-je totálně bezemocionální (Já jsem melancholik, nedokážu žít vedle někoho, jako je ona. Jako fakt, ona není schopná žádnejch pocitů, lásky, přátelství, ani tý nenávisti ne. trvalo mi dost dlouho, než jsem si to uvědomila. Jako, M. třeba celkem dobře kreslí, to jí musím nechat, ale nedokáže do těch kreseb dostat žádný emoce, takže je to pak k ničemu. V tomhle ji fakt lituju, a ne tak jako posměšně lituju, ale fakt lituju, protože nikdo na světě na tom není hůř než lidi, co nejsou schopni citů. Děti v Africe jsou oproti tomu boháči, protože tohle je největší bohatství světa)
-nemá žádnou soudnost (Třeba je dost při těle. Jako, to není žádnej problém, obézní je v Evropě tuším 60% lidí a ona na tom není tak špatně. Ale kdybyste viděla, co je schopná na sebe navlíknout... ááá!)
-pořád všem cpe, že něco neumí, a pak doufá, že jí to lidi budou vyvracet, ale sakra, jak jí to máme vyvracet, když má pravdu, hm?
-a tak dále, a tak dále (musím do vany, takže čao, děcka xD)


Jo, a víte, že dneska má svátek Antonín? Takže Tonymu z Edge dvakrát (bo dvojka je nejlepší číslo na světě) všechno nejlepší k svátku! ^^ (I když Anthony v Anglii asi svátek nemá, ale to nevadí.) (Ou, právě jsem řekla spoiler. Nevadí.)

Kdo to dočetl až do konce, může mi v komentářích zadat povídku, protože tohle si zaslouží ocenění.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nancy Farraigeová Nancy Farraigeová | 13. června 2012 v 21:08 | Reagovat

tak gratuluju k hnutí s edge!!!! těším se, až to dopíšeš, skoro nemam co číst. (krom kupy povinný četby, kterou jsem měla odevzdat v úterý, ehm...) (nesnášim kosmovu kroniku a lyriku 12. stol.!)
musim se pochlubit, že jsem taky hnula se svojí povídkou. mam už dvě stránky ve wordu, prostě hnutí jako kráva.
s učenim stejný. ale před prázdninama na to člověk fakt už nemá sílu, že jo? učitelé nejsou lidi!
s tou M., znám dost podobnej případ. osoba od nás ze třídy, která je přesvědčená, že je reálné kamarádit se ve třídě o třiceti lidech fakt se všema, do kteréžto ani ne tak idee, jako spíše utopie jí moje osoba brutálně nezapadá. ale proč bych se měla kamarádit s osobou, která se mnou mluví, jako by mi bylo pět? mam podezření, že mě má za psychicky narušenou, jen proto, že jsem exot, ale mám tu smůlu, že jsem spolužačka, a tak se se mnou snaží dobře vycházet. a ne, taky nerozumí ironii (začla se mě vyptávat, jakej sem měla výkend, co jsem dělala, co teď čtu, bla bla, až jsem nevydržela a zeptala se jí, jestli je to výslech. totál nepochopila.)(nebudu říkat, že je při těle, neboť nechci být zlá na bližní svou, ale.. ehm..)
můžu si zadat povídku? škoda, že mě nic nanapadá... hm... co třeba povídka, která by začínala slovy, který máš tady na straně? to by mohlo bejt zajímavý... :-D
děsně krátkej koment...

2 Reni Reni | Web | 14. června 2012 v 8:14 | Reagovat

Impresionismus?

3 Reni Reni | Web | 14. června 2012 v 8:34 | Reagovat

A jinak, co říct...napadá mě jenom "eh".
Jakože, ty čtvrtletky by sis napsat vážně měla, možná to je jenom tím, že my prostě musíme na ty čtvrtletky přijít, i když by nám třeba bylo nehorázně blbě (př. Aki), protože prostě chceme projít do dalšího ročníku, že. A o prázdninách do školy fakt chodit nechci.
A ta holka...
Nepřijde mi, že by byla nějak při extra při těle, přijde mi, že má normální postavu. A s tím kopírováním...Já nevím, ale mě by třeba nenapadlo, že by někomu vadilo, kdybych někde použila fotku, kde jsem JÁ. To jsem dělávala běžně a ještě nikdo si nestěžoval. A to samé bývá i naopak, upravím fotku nebo nakreslím něčí karikaturu a oni ji použijí, a jsem dokonce i ráda. Ale každý to asi vidíme jinak.
Woah, přečetla jsem celý článek, asi už bych měla jít do školy.

4 Reni Reni | Web | 14. června 2012 v 8:50 | Reagovat

Jo a navíc je taky fajn mít ty písemky co nejdřív z krku xD

5 Kasumi Kasumi | Web | 14. června 2012 v 19:54 | Reagovat

[1]: Sakra, to jako fakt? Povídku na 'Tak, Povinný, 12, musim, prostě, s učením, s tou, kamarádit, utopie, mnou' etc.?! No hej, jako, holka, tak to mi ale dej tak celý prázdniny času, než něco vymyslím :D
hehe, víš, Nancy, moje 'hnustí s edge' znamená dvě stránky A5 popsané tužkou poznámkami k povídce... z povídky nemám ani větu, haha... xD
Hm, jo, mohla bych začít psát něco úplně banálního a zbytečného, abych něčeho psala aspoň půl stránky denně :D
Nejsou. Dneska mi bylo ještě hůř než nakonec včera, přežívám díky Paralenu, právě jsem vstala, spala jsem od pěti, tj. od doby, co jsem přišla domů ze školy, uvařila rýži a najedla se. Skvělé, co? A v tomhle stavu jsem psala čtvrtletku z toho nejtěžšího předmětu. No zesrala jsem to úžasně xD
Jo. Jako, aspoň trochu by měl ironii rozumět každej, podle mě, protože to prostě jinak není možný :D
...úměrný děsně krátkému článku, pohoda.

[2]: ANO! TO JE PŘESNĚ ONO! *velmi, VELMI matně si vzpomíná, že by o tom patlání něco psala*
[3]: Tak já bych nepropadla, jde mi o to, jestli budu nebo nebudu mít vyznamenání (kvůli tý francouzštině určitě nebudu, no)
Říkám, že na tom není zas tak špatně (ale ono se to asi dost blbě soudí z jedný fotky, kde ještě sedí tak, jak sedí)
Jenomže já jsem jí na to upozorňovala (hej, to jsem asi taky měla zmínit), ještě když jsme se bavily a ona to dala na skype, napsala jsem jí, že mi takhle bere fotku, a napsala jsem to slušně a hezky. A ona se mě zeptala, jestli mi to vadí, a já řekla, že jo, a ona na to, že ji teda dá pryč. No, jak vidíš, pryč ji nedala, naopak.
Doufám, žes měla dneska na devátou o.O
[4]: To zas jo. Příští tejden už jenom jednu!!! xD (doufám)

6 Reni Reni | Web | 14. června 2012 v 20:29 | Reagovat

[5]: U nás jde hlavně o klasifikaci, abys měl dost známek. Prostě z některých předmětů můžeš mít dobré známky, nepřijdeš já nevím, třeba na klauzuru neuděláš a nepropustí tě dál.
Ale jako drsně, že máte fráninu na škole :D
Jo tak.
Měla jasem na desátou :D
Příští týden už taky jenom jednu. A pak konečně klid.

7 Kasumi Kasumi | Web | 14. června 2012 v 20:36 | Reagovat

[6]: Ou, tak TO je drsné. Jako jasný, u nás taky musíš mít nějaký procento známek, ale... ale o_o
Mohli jsme si vybrat, buď němčinu, nebo francouzštinu. Němčinu nesnáším. Na druhou stranu, ono je to tak těžké... T.T
Tak to jo :D *závist*
Hm, teď jsem si uvědomila, že dvě, ještě děják, ale to není úplně čtvrtletka. Hej, tak hodně štěstí :D ^^

8 Nancy Farraigeová Nancy Farraigeová | 14. června 2012 v 22:02 | Reagovat

[5]: (chvilku nechápe, pak dostane výtlem) ne, já myslela to tvoje: hey idiot, I love you. :-D myslela jsem, že by to byl dobrej začátek...
tak i to je dost, že jo, hlavní je vědět co psát. páč sice mam ty svoje dvě stránky, ale nemam páru, jak dál.
tak jeden náš učitel fakt cool, normálně nás pustil od dvacet minut dřív (mimochodem, nesnáší učení a nesnáší nás. hm..) (WTF? zdá se mi to nebo se vyjadřuju fakt podivně?)
z toho si nic nedělej, všichni to totálně zesíraj, v poslední době. nevim proč, ale mam dojem, jako by tenhle konec školního roku byl něčím jinej - lidi mi přijdou víc vystreslejší, víc popuzenější, já nevim... že by předzvěst blížícího se konce světa?!
jak vidíš, jsou lidi, co nerozuměj. hele, koukáš na big bang theory? (jedna postava totálně nechápe ironii, až se ho jeho kámoš zeptal, jestli by si neměl pořídit ceduli s nápisem sarkasmus a vytáhnout ji pokaždý, když to nemyslí vážně. dotazovaný pochopitelně nepochopil.)

9 Kasumi Kasumi | Web | 14. června 2012 v 22:08 | Reagovat

[8]: Jo tak :DDD Uf :DDD Tak to pohoda, jako xDD
No, to asi jo, no :D Když já už bych i mohla začít, ale nevím jak a nechci začít psát příběh od prostředku, pak by mi to nedávalo smysl. Nejsem Meyerová, no ne? :D
Nás dneska z francouzštiny taky pustila o 20 minut dřív! :D Protože jsme psali čtvrtletku a kdo to měl, mohl jít... radši bych ale měla normální celou hodinu, než čtvrtletku ×.×
Jo, hele, mě taky :D
Hm, úplně to nesleduju, ale orientuju se - máš na mysli Sheldona?

10 Nancy Farraigeová Nancy Farraigeová | 15. června 2012 v 16:48 | Reagovat

[9]: :-D tak se těšim :-D
to je ta co napsala stmívání?
my právě ani tu čtvrtletku nepsali, jen jednoho kluka přezkoušel, pak nám dal najevo, jak ho otravuje nás učit a poslal nás domu.
jop, přesně toho. mam podezření, že je autista, trochu se tak projevuje...

11 Kasumi Kasumi | Web | 15. června 2012 v 22:31 | Reagovat

[10]: ^^'
Jop, ta.
Žádná čtvrtletka? Se máš.
Bazinga! Tak, nic proti němu, alespoň nějaká postava, která v jiném seriálu není a je originální ^^

12 Maiko Hatake Maiko Hatake | Web | 16. června 2012 v 12:51 | Reagovat

Ano, vím, že jsem největší stalker! Muhaha! *vůůůůůbec nestalkuje jednoho kluka z tercie a už vůůůůbec nestalkuje jeho holku, aby zjistila, jestli mají ideální vztah, fakt nep.*¨
Hej, čtvrtletky nesnáším, aspoň píšeme jen z češtiny, to sice není moc pozitivní, ale co.
Přečetla jsem to, jak už jsem říkala na skajpu, asi 2x, takže Yuri povídka se ShionxMion. :3
A jop..něco jsem chtěla..jooop! Tohle je fakt nejdelší Hifinovský článek a...nikdy jsem v tvém článku nepřečetla tolikrát jméno Maiko.  Kurňa, budu díky tobě slavná! :DD

13 Kasumi Kasumi | Web | 16. června 2012 v 14:00 | Reagovat

[12]: Ehehe... yuri... jáásné... :D Potřebuju hodně času, je ti to jasný, že jo? xD
Jo! :D No, víš, to je přímá úměra, čím delší článek, tím víckrát Maiko xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama