Ze světa:
Pokud jste další, koho neuvěřitelně vytáčí nová úvodní stránka blog.cz, můžete se zkust zapsat do protestu nebo zúčastnit stávky. Všechno potřebné najdete na protestujeme.blog.cz

Jsou to dva měsíce. Ne, počkat, je to šest.

30. června 2012 v 20:54 | Kasumi |  Drabble


Vypadalo to docela jednoduše.


Ráno jsem, ráda za nastavení budíku až na půl sedmou, vypadla - ano, doslova - z postele a... pokusila se začít žít. Hm. Nebylo to tak těžké, stačilo do sebe dostat denní dávku kofeinu v zeleném čaji (a prášky, bez kterých bych padla po pár hodinách, of course).
Jsem egoista, to všichni víme. (To mám po své mamince. Druhé mamince.) Líbí se mi moje šaty - šedé, jednoduché, trochu lolitovské, a mám ráda i svoje boty, dokonce i to bolerko, celkem, i když mě mrzelo, ale vážně mi nebylo nejlíp a z racionálních důvodů jsem si ho prostě vzala.
Docupitat do školy nebyl problém, nevykřikovat, koho všeho chci šaty, už trochu ano. Upřímně nechápu, proč musela učitelka shrnovat školák, ale asi ji to baví. Máme tu nejukecanější profesorku na světě.
A nejlepší třídu.
S nejlepším polobohem.
Ani radost z poměrně hezkého vysvědčení mi nemohla zlepšit náladu stejně jako jeho úsměv. A nic na světě nemohlo překonat zoufalství z vědomí, že ho neuvidím celé dva měsíce.
Je to už půl roku, co pro něj blázním.

Baví mě to.


A/N: Předstírejme, že existuje drabble na 180 slov, ano?
No, ani já jsem si nemoha odpustit článek ke konci června. Hezké prázdniny všem dětem.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | 1. července 2012 v 12:01 | Reagovat

To to to...  to je opravdu tvůj blog? Teda vim, že ten dess si nedělala ty, ale stejně když jsem to otevřela, myslela jsem si, že jsem se překlikla. Ne, že by to nebylo hezký, ale vůbec mi k tobě neladí O.o
Heh k naší třídě radči žádný komenty. A o tom ostatním se bavíme pořád, takže to, že bych to tu veřejně vypsala by ničemu nepomohlo...
Jestli budeš něco chtít, pomoct nebo co já vim co, tak mi napiš a já se teleportuju ( ve škole ty teleporty málo hlídaj).

2 Kasumi Kasumi | Web | 1. července 2012 v 12:47 | Reagovat

[1]: Sjeď na zápatí. To víš, že jsem to nedělala já.
Fakt? A já si zrovna včera stěžovala fix, že budu celý prázky bez teleportu. Super ^^

3 Nancy Farraigeová Nancy Farraigeová | 1. července 2012 v 17:15 | Reagovat

:-O :-O :-O
sem to tady nejdřív nepoznala :-D
máš hezké vysvědčení? fňuk, taky bych chtěla...
je to zvláštní, já jsem zas docela ráda, že toho "svýho" poloboha neuvidim, protože upřímně a naivně doufám, že na něj zapomenu. tak pozdravuj toho svýho a přeju hodně štěstí v těchto záležitostech.
takže takový 1,8% drabble? :-)
hezké prázdniny i tobě :-)

4 Kasumi Kasumi | Web | 2. července 2012 v 15:33 | Reagovat

[3]: ^^' Hej, já taky ne...
No tak jako, né, že by nemohlo bejt lepší, že jo... :D
Hmm, děkuju. Já tak nějak jako ráda jsem i nejsem. Nevím, nikdy to nebylo tak dlouho, co jsem ho neviděla - ale doteď mi to... řekněme vyhovovalo - no prostě xD Ježiš, moje vyjadřování je fakt šílený xO
Ehm ^^' No, asi tak. Nebo 180%
ďak

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama