Ze světa:
Pokud jste další, koho neuvěřitelně vytáčí nová úvodní stránka blog.cz, můžete se zkust zapsat do protestu nebo zúčastnit stávky. Všechno potřebné najdete na protestujeme.blog.cz

Naplněná pocity

8. dubna 2012 v 18:12 | Kasumi |  From me to me
Mám takový pocit, že možná něco znamenám.
Ještě jsem se vám ani nepochlubila; ve středu jsem dokončila svoje přibližně dvouměsíční dílo na keramice, už jsem o něm psala - keramická knížka. Strašně se těším, až ta soutěž skončí a oni mi ji dají zpátky domů a já ji budu mít u sebe a budu se na ni dívat a budu nekonečně pyšná, že jsem dotáhla do konce svoji vlastní věc. Ne, není to dokonalé, není to ani hezké. Ale je to moje a já jsem si vybojovala, že budu dělat tohle. Že to není další keramická soška nějaké pohádkové postavy, protože se údajně na zadání Moje nejoblíbenější pohádka, nebo jak přesně že to znělo, nic jiného udělat nedá. Ha. A já mám knihu. S ilustracema nakreslenejma přímo na stránky, s mým písmem vyrytým tím mým typickým neuměleckým spěchajícím způsobem, s mým vztekem, když mi některá stránka při vypalování praskla a já ji musela dělat znovu. Moje dvouměsíční soutěžní práce. Ha.
Konečně kašlu na řešení problémů, který nechci a ani nemusím mít, který mám čistě a jenom proto, že je mi blbý je nemít, protože by to vypovídalo o tom, že jsou mi jistí lidé ukradení.
Jenže oni třeba jsou.
Tak, teď jsem projela archiv, v tomhle článku z 26. ledna se zmiňuju o tý knize poprvý. Takže dva měsíce a třináct dní, jestli umím počítat (neumím). Ou. Jo, hold, věci mi trvaj dlouho, ale mně to za to stojí.
Mám takovou úžasnou věc na zdi (Jó, už jsem o tom mluvila, nevadí.)
KEIGH MI NAVÍC VĚNOVALA DVĚ KAPITOLY POVÍDKY A Z TOHO JEDNU PODSTATYYYYY *.*
Óm, jak hodně musím mít k radosti, že.
Vždycky když jsem s Janette, mám strašnou potřebu něco udělat. Mi uklidila stůl (ZÁZRAAAAK), já jí pokoj a nafotily jsme ty fotky a všechno a já teď předělávám svůj pokoj. Protože chci něco dělat. Protože inspirace je všude.
A my dvě teď nesmíme aspoň půl roku do Takka :D Matka po mě chtěla, ať si koupím bundu a boty, tak mám tričko a Janette mikinu. Dokonalou mikinu. Pořád jí ji kradu xD

...možná něco znamenám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 konii konii | 8. dubna 2012 v 19:28 | Reagovat

Znamenáš, znamenáš! ^^
Ani som nevedela, že kutíš do keramiky! Však sem tú knížku potom dáš? :3
Potrebujem inšpiráciu... o.O

2 Maiko Hatake Maiko Hatake | Web | 8. dubna 2012 v 20:07 | Reagovat

Znamenáš víc než si možná myslíš, protože už jen to, že jsi, je podstatnou součástí mého života ..a věřím, že né jenom mého.

Naprosto totálně nesnáším keramiku. Vždycky mě otravovala, takže jsem se na to většinou prostě jen vysrala...popřípadě na vánoční výstavu udělala v "Betlémě" Marii totálně velké kozy..prostě..nuda xD

3 Páj Páj | 9. dubna 2012 v 10:06 | Reagovat

Každý něco znamená. I když ne třeba pro sám sebe. Pořád je tu pro ostatní, ať už chce nebo ne. To je vlastně to, co tě dělá člověkem - hodnotnou osobou. Být tu pro někoho.
Vlastně je to krásný pocit, když víš, že na tebe někdo myslí a máš se ke komu vrátit.

Jinak knihu chci vidět! Doufám, že se třeba v soutěži i umístíš! ^^

4 Kasumi Kasumi | Web | 10. dubna 2012 v 17:20 | Reagovat

[1]: To víš, že dám ^^
Otevři okno a natrhej si plnou náruč.

[2]: Děkuju, to je strašně hezký slyšet - však ty víš, Mai. Ale jsou situace, kdy se tomu špatně věří ^^' A já s depkama bojuju pořád, ehm.
Já ji naprosto miluju :D Ou, ale takový blbiny někdy děláme taky xD Hlavně malý děcka teda dělaj, no, jsem z nich tam nejstarší :D Mě to baví ^^

[3]: 'I když ne třeba pro sám sebe.', no. Já vím, že bych neměla, ale asi počítám jenom to. Snažím se to změnit. Asi se mi to začíná dařit.
Uvidíš! No, neumístila ^^' Ale mám prej něco jako 'Čestné umístění', bo tak :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama