Ze světa:
Pokud jste další, koho neuvěřitelně vytáčí nová úvodní stránka blog.cz, můžete se zkust zapsat do protestu nebo zúčastnit stávky. Všechno potřebné najdete na protestujeme.blog.cz

Leden 2012

Článek číslo 40 přesně! ^^

26. ledna 2012 v 17:16 | Kasumi |  From me to me
Nadpis nijak s ničím nesouvisí, jen jsem nevěděla, jak ten článek nazvat, tak si počítám články a najednou hele, ono jich je 39, to už bude 40. článek, no cool, ne? A že to sem teda napíšu, i když to nikoho nezajímá xD Ani to není moc výkon. Od 8. listopadu 2011 do 25. ledna 2012. Skoro tři měsíce. No, to jen tak na úvod.
WAIT, ONO UŽ JE 25.?!?! Za... *počítá* osm dní je dějepisná olympiáda, sakrá! O.O
... toho si nevšímejte, čas jde hold mimo mě, vždycky :P
Jedna z mála těch dokonale dokonalejch písniček, která je dodušezažratelná i když se soustředíte jen na text, jen na melodii a hlas nebo na všechno tak nějak najednou.
... ale stejně si říkám, jak to dokáže zazpívat takovyhle hlasem. JAK SAKRA?! Já chci taky. Můj by byl ubrečenej, ukňouranej, třesoucí se, i když bych třeba byla v pohodě.
... 10PM sometimes.
Rent :D
Ach, neví někdo, co jsem to chtěla? **Shrnout, co se dělo mezitím, co jsi nenapsala ani jeden výkecovej článek?** Ééé, jo? Jo... a to bylo od... od... *hledá v archivu* ... *zasekla se u Nancy na blogu* ... OSMNÁCTÉHO! Tejden přesně! (Pokud umím počítat, což spíš ne) což je na mě dost dlouhá doba a mezitím jsem stihla vydat... é... *zase počítá* ... *tentokrát se zasekla na skypu* ... Tři normální články!
Ehm, já vím, že to nikoho nezajímá xD
Čižeeee~
Milujem tento obrázek, aj ked je z Krásné.cz *.* Chcem domů ty... nohy? Bože, to zní fakt úchylně xD
Nebudem mít trojku na vysvědčení! Z čehož nemám zdaleka takovou radost, jak bych měla, protože mám dvojku z ájiny a češtiny, což mě štve mnohem víc, než se mi líbí tohle -.-
To, že mám oblíbený odkazy, mi překvapivě hodně pomáhá O.O Fakt. Stíhám vám všechno komentovat, no není to fajn? ^^ Měla bych si udělat víc systémů a seznamů.
_________________________________________________
Ale i tak, známe mě, ne? Takže tohle dopisuju ráno a ještě jsem navíc nestíhám, protože jsem zaspala xD Přemýšlím, že vám to dopíšu až odpoledne. Protože stejně nevím, co jsem chtěla napsat. Hahaha.
Měly jsme se dneska s Janinou koukat na ten Titanic, ale mám matku T.T
Mám strašnou chuť kreslit plyšový medvídky. Fakt. Není nic lepšího než sem tam jeden plyšovej medvídek tužkou **Jeden?!** už mám nákresy ^^' I když uskutečním asi jen ten první, pokud vůbec. Ah, musím jít na autobus, kyáááá.
7:21AM Never.
Abych bežela, pá ^^ *zamává*
_________________________________________________
17:07 Seldom.
Už to začíná bejt trapný, fakt :D
Začala jsem velký projekt na keramice ^^ *.* Bude to... kniha z keramiky! *.* Já vím, vám to asi přijde nezáživný, ale ono je dost těžký udělat něco takovýho xD Tak mě taky napadlo, že bych vás mohla postupně začít s keramikou seznamovat, jako, dát sem nějaký fotky mejch hotovejch nerozdanejch věcí a napsat vám pár pojmů etc., ale mám zakázáno šahat na foťák, rozbila jsem uzávěr na baterky, bo co, takže vypadávaj :D Teda, nemám to zakázaný, ale znám svýho otce, vím, jak by se tvářil, kdybych za ním přišla, jestli mi ho nepůjčí :D Kyák, chcem foťák! Svůj!
Ah... já už fakt nevím, co jsem chtěla. Snad jen, že o víkendu peču pocky a v úterý se budem koukat na ten Titanic. A ve čtvrtek je ta olympiáda ×.× Už mám jen sedm dní. Necelých sedm dní. Měla bych se na to kouknout.
... bože, ono to má takový pitomý téma?! O.O Koho na dějáku zajímaj prachy? _._
Ok, já mizím, děcka. To jen, abyste věděla, že nemám depku ^^
Bwahaha... děcka věděla. Cool. Mám ráda střední rod :3
Mimochodem, věděli jste, že orchidej neexistuje? Je jen orchidea. A někomu můžete dát jedině orchideu, jinak ne. Tfuj.

Edge. NO! [Pět]

25. ledna 2012 v 6:17 | Kasumi
Anooooo~ Kasumi přicházé s další kapitolkou! A!

Je věnovaná Maiko.

Všechno nejlepší k narozeninám a hlavně, strašně děkuju, za všechno.

Nevinna korálek.

22. ledna 2012 v 21:30 | Kasumi |  Jednodílné
Byl takhle malý korálkový panáček. Nejprve jen nějakou dobu, kterou nebyl schopen určit, visel z poličky nad stolem a sledoval, jak se pod ním vždycky kupí nepořádek, který je následně jedním z velkých stvoření sesypán do koše a o chvilku později malým stvořením zase vytahán ven.
Najednou se něco stalo.
Znal, když se zahoupal proto, že k němu přivanul vítr z téměř neustále otevřeného okna, nebo když do něj někdo omylem strčil. Ale tohle bylo jiné i přes to, že to vyvolávalo podobné dětské pocity, asi jako by byl na houpačce, ano, takové. Bylo to však delší a on se klimbat nepřestával. Navíc... prostředí okolo něj se pohybovalo. Věci byly lehce rozmazané a neustále se přemisťovaly z místa na místo. Co se to dělo? Snažil se na něco přijít. A zatím stále, houp houp houp, přetrvával ten pocit a věci se hýbaly. Potom mu došlo, že...
"Malé stvoření mě někam nese," rozezněl se korálkový hlásek, i když jen v jeho průhledné skleněné hlavičce. Drátek, který mu vedl z čepičky, byl omotán kolem zápěstí majitelky stolu, tedy toho jediného, co až do teď opravdu znal. Podle závanu čerstvého vzduchu a také bílé všude kolem poznal, že jsou venku. Slýchával, jaký je sníh a že je teď venku zima. Houpal se spokojeně, známě, a rozhlížel se kolem.
Kousek od nich se objevila malá holčička. S rozzářenýma očima přiběhla k nim a začala si panáčka prohlížet.
"Můžu?" zeptalo se to nejmenší stvoření jeho menšího stvoření a natáhlo k němu ruce.
"No... ano," odpovědělo poněkud nepřesvědčivě.
Byl uchopem do dětských rukou, hrál divadlo a nevditelně se usmíval. Byl rád, moc rád, líbilo se mu být s malým dítětem. Ale jeho malé stvoření bylo prostě jeho.
Pak byl opět uchopen známýma rukama. "Promiň, musíme jít," ozval se omlumný, nejistý hlas. Nerado ubližovalo, to věděl.
A nejmenší stvoření? Srdceryvně se rozplakalo. Ale známé ruce se nehly. Jejich majitelka si příliš vážila svého korálkového panáčka. Po chvíli utěšování se vzdálili.
Kdo mohl za ten pláč? ptaly se skleněné myšlenky korálkové hlavičky. Kdo je vinen? Já, že jsem se tak líbil? Malé stvoření, že mě vyneslo ven? Nejmenší, že si nás všimlo?
Zbytek světa se takto nezeptal.
Lhostejnost je vinná?

Modré moře vlasů vpletených do stužky

21. ledna 2012 v 15:05 | Kasumi |  Básničkaření
Mám chuť brečet.
Fakt strašně moc a nevím, co s tím mám dělat. Možná bych měla. Jo, fakt bych nejspíš měla.

Vypadnout ven,
a nechat klouzat po tváři
ztracený sen,
co už nezáří.

(Složeno teď, během deseti sekund. Zoufalé výlevy poskládané do rýmů.)

Moře s modrou stužkou
vletenou do vlasů
jenom tak s téže tužkou
jako za těch časů.
kdy jsem ji já měla
a věděla, co psát,
přičemž jsem nechala
noční můry spát
(a sladké sny si zdát).

A to moře bylo modré
stejně jako stužka
vletená do vlasů.
Všechno bylo dobré,
nebyla jsem služka
vypadaných zrn klasů.
- A vlasy čechral vítr.

(O angličtině a dopsáno doma)

Nedá se to nazvat, děcka, tečka.

18. ledna 2012 v 20:47 | Kasumi
Ještě před dvěma hodina bych vám napsala totálně optimistickej článek.

Takhle bude smíšenej.

S radostí sobě vlastní jsem vstala až v šest místo obvyklých středečních pěti dvaceti, protože jsme neměli na sedmou.
S úsměvem na rtech jsem popůjčovala po třídě všechny moje mangy a užívala si, že se jim to líbí, že už nejsem za takovýho magora. S neviditelným úšklebkem jsem si rádoby nechala krást křupky bez pořádného odporu, i když bych je mohla mrzutě strčit do tašky a všechny poslat do háje.
Ale ne.
A lidé chodí dál; a neporozumí.
Nikdy.
Pak jsem bez velkého nadšení snědla porci hranolek a odpochodovala si to do papírnictví. Čekala tam na mě. Krabička s desingem od Takashiho Murakami. Mám krabičku, co navrhnul sám velký Takashi Murakami-sama. Jashine!
Vlastně není od něj. Je to fake. Fake na tohle dílo. Ale je mi to jedno. Je cool.
A na keramice taky fajn. A před ní? Měla jsem chodbu sama pro sebe. Zpívala jsem své krabičce "Amazing Box" (Heh, nová parodie na Amazing Horse), "Vánoce, Vánoce přicházejí" a "Vadí, nevadí". Tancovala u toho. Pak se s ní mazlila a prohlížela si ji pořád dokolečka. Mluvila k ní. Pak jsem ji prohlásila za svoji svatyni.
Doufám, že ji někde neztratím.
Vytvořila jsem tučňáka se spirálovitejma sluchátkama a šálou, páč pak jsem si začala zpívat "Ab a bin".
Večer? Makyn brácha mi roztrhnul Spirálu. Mojí ještě-ani-ne-tejden-starou Spirálu. Jedničku. Sakra, kdyby cokoliv jinýho, ale proč zrovna TUHLE mangu? PROČ KURVA?!

A Jana se stěhuje.


A lidé chodí dál a neporozumí.
A lidé chodí dál, neporozumí.
A lidí chodící dál neporozumí.

Rozhovor.

17. ledna 2012 v 18:13 | Kasumi |  Básničkaření
Kasumi má problémy, vážení :"D Zaprvé, přestává být nemocná. Zadruhé, nehrála na klavír, nepsala, nekreslila, nefotila, nepřekládala... Zatřetí, je to líné pako. Začtvrté, spadla jí lahev s kečupem, ta se rozbila a kečup byl totálně všude... Zapáté, tahle básnička je velmi stěží pochopitelná i pro ni, takže fakt netuší, co si z toho odnesete vy. Zašesté, místy to ani není básnička, protože to má části, které by se daly nazvat spíš... recitací. Nebo tak něco. Hah, a těch je tam víc, než samotný básničky. Navíc je v rytmu a1 b1 c1 a2 b2 c2, takže se to čte strašně divně. Prostě je to takové šáhlé.
Zasedmé, neumí matiku a bižuli. Čao!
Žijte!
Pod perexem. A dávejte pozor na znamínka, ať víte, kdo teď mluví, děcka. Je to důležitý.

Takový lehce zbytečný dodatek...

16. ledna 2012 v 20:20 | Kasumi |  Informace.
Už několik dní mi blog.cz hlásí jednu a tu samou věc...Moc těm 19-ti lidem děkuju.
Už aspoň týden se to číslo v podstatě nemění... což svědčí o tom, že mám zhruba 19 pravidelných čtenářů. To je pro mě úžasná věc. Já vím, že to není nijak závratné číslo, ale pro mě je to hodně. Je to hodně, protože očividně přijdete... skoro každý den. To je přece úžasné. Jsem ráda, pokud si někdo myslí, že moje články za to stojí.
Tímto vám moc děkuju. Žiju díky vám (ano, myslím to vážně).
A na zítra slibuju básničku!

Vidět oči mluvit.

16. ledna 2012 v 18:13 | Kasumi
Máte dost problém. Vaše milovaná Hifi, alias Kasumi, alias Kari, alias wifi, alias Hifle (...) má tvůrčí náladu, takže vám podšoupává tohle a doufá, že se to bude aspoň trochu líbit ^^
Smím potupně prosit o komentáře? :3

100 questions for me.

12. ledna 2012 v 20:36 | Kasumi |  Nezařaditelný
Byla jsem "donucena" odpovídat, tak ať z toho taky něco máte :"D

1: Jaký mám mobil? - Nokie
2: Mám sourozence? - Ano. Bohužel.
3: Jsem zamilovaný? - Kyá, sama nevím. Spíš ne. Bere se to jako odpověď? :"D
4: Líbí se mi teď někdo? - To je to samý >.< (u mě)
... 5: Jsem ve vztahu? - Ne, jashine, kdo ty otázky vymýšlí?!
6: Jsem štastný? Hahaha... HELL YEAH! MÁM SVOJE MANGY!
7: Zklamal jsem se už v někom? - Těžce jo.
8: Měl jsem už výčitky svědomí? - Jo.
9: Oblíbené čislo? - 2
10: Oblíbená barva? - Modrá
11: Jakou písničku jsem poslouchal naposledy? - Dark Moor - Devil In The Tower (poslala mi herr :D)
12: Jsem na FB každý den? - Hahaha. NE. Muhahaha.
13: Jsem ze sebou spokojený? - Ne.
14: Znám takového člověka, který je Domnia bouchnutí? - Ne.
15: Mám piercing? - Ne (a nechci).
16: Mám tetování? - Ne (a chci).
17: Zima nebo léto? Zima.
18: Jaro nebo podzim? Podzim.
19: Je takový člověk, kterého nenávidím? Yeah.
20: Jaké barvy mám oči? - Kaštanově až čokoládově hnědá.
21: Co dělám rád? - Píšu? Mám depku? Poslouchám? Co je tohle za otázky?!
22: Moje nejoblíbenější pohádka? - Červená karkulka :"D
23: Kouřím? - Nep, nedržela jsem cigaretu ani v ruce. Nechcem, za co bych si kupovala kupříkladu ty mangy?! Hn?! Až na to budu mít, tak s tím za mnou lezte :"D
24: Jaké barvy mám vlasy? - Divně tmavě hnědá.
25: Kdy mám svátek? 14. července
26: Kdy mám narozeniny? 23. února
27: Moje nejoblíbenější čokoláda? - Hořká. Orion. Na vaření.
28: Mám domácí zvířata? Yeah, králíka a želvu. Oba těžce ignoruju.
29: Oblíbený film? - Requiem to jistí.
30: Jsem žárlivý tip? - Hell no.
31: Vím udržet tajemství? - Hell yeah.
32: Jméno nejlepší kamarádky / kamaráda? - Co je vám po tom?!>.<
33: Chybí mi teď někdo? - Yeah.
34: Jaké barvy mám mobil? - Zlatá.
35: Oblíbený parfém? (: D) - Scentini Plum Twist (by Avon)
36: Jedno tajemství? - Mám blog, to je to tajemství :"D
37: Moje první básnička? - Taková školní blbost. Ještě ji umím. Měla jsem na to pět minut a měli jsme to dělat ve skupinách. Psala jsem to já.
38: Název mé první básničky? - Neměla název.
39: Oblíbený alkohol? - Já piju?
40: Kterou barvu nemám rád? - Růžovou nemusím, ale jde to. Jakoukoli, když není taková ty vyblitá >.<
41: Bydlím v domě nebo v bytě? - Byt či dům, to je oč tu běží! … Byt.
42: Pro koho bych i zabíjel? - Hahaha, to by bylo moc lidí, to by nudilo.
43: Mám počítač nebo notebook? - Notebook.
44: Proč vytvořili facebook? - Abych měla o věc, co můžu ignorovat, navíc
45: Počáteční písmeno křestního jména?- K
46: Miluji stříbro? - Nemiluju, ale je to můj nejoblíbenější kov (Ok, druhej. Hned po hafniu)
47: Oblíbené jídlo? - Pocky.
48: Udělal jsem už něco v hněvu co jsem litoval? - Yea'
49: Hrabe mi často? Hell yeah.
50: Jaké plemeno psa mám? - Nemám, vole >.<
51: Jakého psa bych ještě chtěla? NECHCI PSA! … Kdyby to nebyl dobrman. To bych brala.
52: Bude kniha z mých básniček? - Básniček? Ne.
53: Mám práci? - Jo, psát na blog :"D
54: Udělám na facebooku událost v novém roce? - Nae.
55: Velmi dobrá / ý kamarádka / kamarád, kterou jsem poznal na FB? - Neexistuje.
56: Byl jsem už v zahraničí? - Yeah.
57: Čeho se bojím? - Sama sebe.
58: Chodím na facebook přes mobil? - Jen to ne.
59: Od kdy mám internet? - Co já vím? Tak od první, druhý třídy.
60: Kdy má narozeniny můj nejlepší kamarád? Odmítám odpovědět na to, kdo jím je, tak neřeknu, kdy má narozky, jashine :"D
62: Jaké jídlo nelíbí? - Nelíbí? Vzhledově? Vajíčko. Je divný. A nechutná mi zelenina. A kopr. A houby. A nejím ryby, ale to ze zásady.
63: Je takové zvíře kterého se bojím? - Není.
64: Oblíbený květ? - Tulipány jsou fajn. Pomněnky jsou nej.
65: Oblíbené chlapecké jméno? - Tomáš.
66: Oblíbené dívčí jméno? - Nikola.
67: Jakých lidí nemám rád? - Všechny. Ti, co mám ráda, nejsou lidé, to jsou moji osobní andělé.
68: Miluji Horrory? - HELL YEAH!
69: Věřím na duchy? - "Věřil bys, že někdeří lidí věřej, že jde mluvit s duchama?" … "Tak věřil?" … *ze vzduchu se ozve:* "Fakt? Lidi jsou pitomci..." Jsem fagi.
70: Stala se už taková tragédie na kterou nikdy nezapomenu? - To víte, že jo.
71: Čeho jsem se nejvíce bál v dětství? - Že umřu. Budilo mě to.
72: Mám takového kamaráda na kterého se vždy můžu spolehnout? - Jo.
73: Piju kávu? - JO!
74: Kdybych byl milionář co bych dělal z penězi? - Jela do Japonska, USA, Prahy a Letohradu.
75: Jde mi o vzhled nebo o vnitřek? - Vnitřek.
76: Co si podívám jako první na dívce? - Vlasy.
77: Koho si vážím nejvíc ze přátele na facebooku? - Nemám "přátele na facebooku".
78: Pomohl bych i neznámé osobě? - Nejspíš ne, možná jo.
79: Nadávám? - FUCK YEAH!
80: Malujeme se? - Nemalujeme. Jen vyjímečně.
81: Co je nejdůležitější na světě? - Umřít, na to je zákon. *kecá, jen nechce bejt sentimentální*
82: Co je nejhorší na tomto světě? - Hahaha, umřít.
83: Jaké známky mám ve škole? - Dvě trojky a zbytek výš.
84: Slunce nebo měsíc? - Měsíc, nepochybně.
85: Hraju na nějakém nástroji? - Yea', klavír.
86: Chodím na nějaký tanec? - Nep, tancuju si sama.
87: Přemýšlel jsem už nad tím, že si smažu účet na FB? - Hahaha, JO. Kdo ty otázky vymýšlel?!
88: S kým jsem byl na Silvestra? - Bere se Ai, když byla přes skype? A rodina, co není rodina (fajn věta).
89: Blondýna, hnědovláska nebo černovláska? - Černovláska chci bejt, hnědovláska jsem, jako blondýna mám někdy chuť se chovat (nic proti nim).
90: Píšu básničky když mě někdo poprosí? - A on někdo prosí?
91: Když jsem poprvé viděl Titanic plakal jsem? - Neviděla jsem Titanic. A asi bych se smála.
92: Jaké barvy mám tričko, které mám právě na sobě? - Žluté.
93: Jaké barvy mám gate, které mám právě na sobě? - Nemám gatě, jsou to kalhoty. Černý.
94: Mám v pokoji květ? - Nep (akorát bráchovy kaktusy, ale ty momentálně nekvetou).
95. Oblíbený seriál? - Berou se anime jako seriál? Bakemonogatari.
97: Lidé kterých znám od školky? - Co znám, nebo chci znát?
98: Mám v pokoji plakáty? - Bere se igelitka z Japa-shopu jako plagát? :"DD
99: Udeřil jsem už někoho? - MUHAHAHA. *né, vůbec* *kecá* BWAHAHA.
100: Snadno přijdu do rozpaků? - Nep, řekla bych.

_______________________________
MÁM SEDM MANG! HORROROVEJCH! A HÁDEJTE CO? MATKA SI JE TEĎ ČTE! :"D MUHAHHAHA!

Edge. NO! [Čtyři]

11. ledna 2012 v 19:49 | Kasumi
Tahle kapitola je... nezajímavá. Je tam prostě jenom pro to, že tam bejt musí, ale nic se nestane a není to ani dobře napsaný. To já jenom, že jsem vás varovala.