Ze světa:
Pokud jste další, koho neuvěřitelně vytáčí nová úvodní stránka blog.cz, můžete se zkust zapsat do protestu nebo zúčastnit stávky. Všechno potřebné najdete na protestujeme.blog.cz

Things I'll say

16. listopadu 2011 v 21:07 | Kasumi |  From me to me
Pod perexem, od teď tak bude - obrázek a perex ^^

Chtěla jsem si sem dát Motto, nebo tedy spíš Citát blogu, a hádejte co? Ano, opět to nejde -.- Vážně nevím, co s tím je, prostě to nereaguje na žádnou změnu...
Chtěla jsem vám sem dát pár básniček, no hlavní básničkový deník jsem nechala na keramice. Ano, jsem strašně šikovná, já vím :D Zkusím najít něco jiného, co bych sem ještě dnes mohla dát, ale mám samé fotky. A já stejně neumím fotit, tak prč bych sem dávala takový množství rozmazaného... nečeho.
Zkuste si v rozepnutý bundě (pod kterou máte jen tričko s krátkým rukávem) s taškou na zádech, ve který se vám hází keramika, běžet čtyři kiláky téměř v kuse, při mínus čtyřech stupních. Pohoda -.-
To mi připomíná, že bych tu keramiku měla vyndat.
Je celá. Zázrak.
Hm, přemýšlím, že bych na ni napsala ten rádoby citát a použila to na desing. No jo. Desing.
A taky oblíbený odkazy a povídky. A přepsání pár slohů. A básniček. A těch dvou písniček, ke kterejm nemám hudbu. A naučit se ty písničky na klavír a natočit to a dát sem...
Čeká mě hodně práce.
Připadám si jako ještě větší úchylačka než normálně, koukám na videa ze South Parku na StanxKyle a projíždím blogy, na který někdo třeba pět let nepsal, je to děsná sranda, fakt :D Ty kecy co k tomu dokážu mít... zajímalo by mě, jak bych okomentovala svůj vlastní blog.
18. listopadu 2007 v 4:58. Každej den stejnej... (Říká mi nadpis a na devadesát devět celých devět periodickým mi to řekne i text.)
"Začínám si pomalu uvědomovat, že život je o ničem. Stejně jako všecky knihy které začnu číst a pak mě omrzí. Každej měsíc, každen tejden ba každej den mi připadá naprosto a identicky stejnej... Například popis mého dne:"
(WTF?! A nemůžeš si za to taky tak trochu sama? Když ti vadí, že každej den ráno vstaneš a vyčistíš si zuby Colgatem, zkus někdy Odol, pomáhá to.)
"Jednou jsem si výjmečně přivstala. Jedu busem dolů na metro a už jsem skoro na konečný. Jela jse docela brzo páč mě vybuzerovala máma. Najednou mi začel zvonit mobil.
_volá ANDY_
*cvak*
"Buuuudííííčeeeek!!!!" "
(A ty si stěžuješ, že tvoje dny jsou obyčejný? Někteří lidi nejezděj metrem každej den, víš? >.

Hn, čao, měla bych sem teď hodit něco inteligentního.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama